Hakkımızda

EFOR GAYRİMENKUL / BİZİ TANIYINGeçmişten günümüze yapılarla alakalı farklı sektörlerde işletme olarak hizmet vermiş ve işin mutfağından gelen bir şirket olarak şuan Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık ayağıyla Gayrimenkul ihtiyacı olan müşterilerimize hizmet veriyoruz.

 2008 yılından bu yana Efor Gayrimenkul olarak hizmet verdiğimiz sektöre ilk başta 1 şubeyle Hayal Park civarında başlamış olup 2010 yılı itibariyle 2.şubemiz olan Huzur Evleri Ofisimizi Müşterilerimize daha kolay ulaşım ve daha fazla alternatif sunmak amacıyla kurmuş bulunmaktayız.
  Sektörde uzun yıllar var olma hedefi olan , büyüme odaklı , şeffaf ve profesyonel hizmetler sunan bir danışmanlık firmasıyız.
  Gayrimenkul değerleme uzmanlığı , Gayrimenkul yatırım danışmanlığı ve Çok haneli konut projelerinin satış ofislerini kurma satış ekibini oluşturma ve satış stratejileri geliştirerek konutları satma konusunda çalışan uzman kadromuzla birlikte ihtiyacı olan firmalara ve müşterilere hizmet vermeye devam ediyoruz.
  Sektör içerisinde şuan ; Kulak inşaat, Nvs inşaat, Göktepe inşaat, Mitat inşaat gibi önde gelen inşaat şirketlerinin çözüm ortaklığını yapmakta olup siz müşterilerimizi doğru alternatif doğru müşteri sloganıyla kaliteli çözümlere ulaştırmak yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.